FAQ | Mikel.cz

FAQ

Je nutno se při nákupu v eshopu registrovat?
Ne, v eshopu je možno nakoupit i bez registrace.
K čemu je dobrá registrace v eshopu?
Pokud se zaregistrujete, získáte podrobný přehled o všech svých objednávkách. Nemusíte vyplňovat fakturační a dodací údaje. Pod jedním účtem můžete přidávat další fakturační a dodací adresy. V případě, že zvolíte odběr newsletteru, budeme Vás pravidelně (cca 1-2x do měsíce) informovat o nových produktech a slevách v našem eshopu.
Je možné si zboží objednat telefonicky nebo přes email?

Primárně preferujeme u standardních objednávek skladového zboží objednávky přes "košík" potažmo prostřednictvím e-mailu a to jak z časových důvodů tak z hlediska evidence a přehlednosti objednávek. Přímý e-mail: info@mikel.cz. Ovšem pokud je třeba telefonická konzultace nebo zákazník nemá aktuálně přístup k internetu akceptujeme i telefonické objednávky.

Je možné si objednané zboží vyzvednout osobně?

Ano, objednané zboží si můžete osobně zdarma vyzvednout ve Zlíně-Loukách, Záhumení V 329 (poslední dvůr vlevo - areál Pozemního stavitelství Zlín, a.s.). Mapu místa naleznete na stránce Kontakt. Pokud objednáváte zboží přes eshop, zvolte v objednávkovém formuláři možnost Osobní vyzvednutí ve Zlíně.

Rád/a bych si ověřila kvalitu a barevný odstín nabízené tkaniny, ale nemohu se do prodejny dostavit osobně...

Zašleme Vám obratem zdarma vzorek vybrané plachtoviny.
Kontaktujte nás na info@mikel.cz

Jak zjistím vhodnou velikost plachty na auto?

1. Zvolte typ Vašeho vozidla: Sedan/Sport, Hatchback/Combi nebo MPV/OffRoad. 2. Zjistěte délku, šířku a výšku karoserie Vašeho vozidla viz obrázek. 3. Podle typu vozidla a zjištěných rozměrů vyberte NEJBLIŽŠÍ VĚTŠÍ rozměr autoplachty. Autoplachty mají konfekční velikosti: žádná plachta není přesně určena na konkrétní model automobilu.

Jaké nehořlavé materiály nabízíte?

Nabízíme nehořlavou plachtovinu s obsahem přírodních materiálů, dále průhlednou PVC fólii a nehořlavou síťovinu.

Jak mohu zaplatit svou objednávku?

Platit je možno v hotovosti dobírkou dopravci při převzetí zboží, osobně v kamenné prodejně ve Zlíně a bezhotovostně běžným bankovním převodem, online prostřednictvím platebního systému ePlatba+ a platební kartou online nebo přímo na prodejně. Více informací o platebních metodách na stránce Doprava a platba.