Výroba plachet | Mikel.cz

Výroba plachet

Zakázková výroba plachet je rozčleněna podle typu materiálu. V jednotlivých podkategoriích nalezente příslušné informace k danému materiálu a základní ceny, které ovšem nelze brát kategoricky jelikož se skládájí  jednak z ceny samotného materiálu a pak také z ceny práce na zakázce a ta bývá různá svou pracností a časovou náročností.   

Zhotovujeme plachty na míru a to jak jednoduché dvourozměrné formáty - zakrývací plachty a stínící sítě, zástěny a dílenské závěsy, tak i tzv. 3D(trojrozměrné) plachty jako jsou různé obaly a vaky, plachty na kontejnery, stanové plachty, autoplachty na vozíky nebo menší nákladní vozy apod.

 PE a PVC plachtovina je vhodná zejména k výrobě zakrývacích plachet, PES textilie a přírodní plachtovina k výrobě stanových dílů a stínících plachet, zakrytí pergol, dílenských závěsů, apod.

Optimální je zaslat formou emailu poptávku případně přiložit nákres nebo zaměření požadovaného výrobku či další fotodokumentaci, odpovíme vám cenovou nabídkou a možnostmi výroby k danné poptávce a uvedeme dodací a platební podmínky . Zakázku lze zkonzultovat po telefonu nebo pokud je to pro vás výhodnější osobně u nás na firmě, viz kontaktní údaje.

Vzorky všech tkanin zasíláme bezplatně na požádání (kontakt: info@mikel.cz).

Podkategorie:

Výroba plachet PE

  • Výroba plachet PE

Výroba plachet PVC

  • Výroba plachet PVC

Výroba plachet PES

  • Výroba plachet PES

Výroba plachet z přírodní textilie

  • Výroba plachet z přírodní plachtoviny

Výroba plachet se sníženou hořlavostí

  • Výroba plachet se sníženou hořlavostí